Menü

Baleyega

Baleyega

 Baleyega saç için uygulanan özel bir işlemdir. Baleyega işlemi için güzellik firmamızı tercih edebilirsiniz. Kuaförlük ve güzellik merkezimiz içinde bayanlar ve baylar için özel hizmetler verilmektedir. Firmamız iki yönlü çalışması sebebi ile diğer firmalardan bir adım öne geçmektedir. Firmamız içinde saçlarınız için birçok farklı işlem yaptırabilirsiniz. Saçlar kadınlar için çok önemli bir alandır ve kişinin bakımlı olup olmadığı direk olarak saçlardan anlaşılır. Çok şık giyinen bir kadın olsanız bile saçlarınız kötüyse rüküş bir hale bürünürsünüz. Saçların bakımlı olması çok önemlidir.

Güzellik merkezimiz içinde kullanılan tüm ürünler birinci sınıf kaliteye sahiptir. Güzellik merkezimiz içinde yapılan işlemlerin tamamı hijyen kurallarına uygun bir biçimde yapılır. İşlemlerimizin saçlara, cilde hiçbir zarar yoktur. Merkezimiz içinde uzman ekipler çalışır. Baleyega ve kerantin gibi işlemlerin tamamında uzman ekiplerimiz çalışmaktadır. Firmamızda yer alan elemanların tamamı saç ve makyaj konusunda deneyimli, uzman ve yaratıcı kişiler arasından seçilmiştir.

 

Baleyega Deneyim Gerektirir

 

Baleyega işlemi için firmamızdan online randevu alabilirsiniz. Randevu almadan işlem yaptırmak mümkün değildir. Diğer türlü saatlerce sıra beklemeniz gerekir. Güzellik merkezimize Sarıyer’de bulunan şubeden ulaşabilirsiniz.

Saç, makyaj ve diğer hizmetlerimiz için uzman ekiplerimizde fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yapılan işlemlerin saçlarınıza hiçbir zararı olmayacaktır. Güzellik merkezimiz haftanın her günü açıktır. Sabah erken saatlerde açılan merkezimiz akşam belirli saatlere kadar sizlere hizmet vermek için açıktır.