Menü

Bölgesel & Tüm Ağda

Bölgesel & Tüm Ağda

 

Kadınların her zaman bakımlı olması gerekir. Bunun için kadınların tüm vücut bakımlarını aksatmadan yapması gerekir. Bu işlemler arasında saç bakımı, el ve ayak bakımı gibi görünür bakımların yanında bir de genel temizlik için yapılması gereken işlemler bulunur. Tüm vücut için yapılacak işlemlerden birisi ağdadır. Ağda neredeyse tüm kadınların kullandığı bir uygulamadır. Bu işlem evde yapılabilir olsa da evde bu işlemi tek başınıza yapmanız çok zor olacaktır. Güzellik merkezimize başvurmanız halinde tüm bölgelerinize ağda işlemi yaptırabilirsiniz.

 

Deneyim ve Hijyen

 

Özel ve deneyimli çalışanlarımızın yaptığı profesyonel işlemler sayesinde vücudunuza bulunan fazla tüm tüylerden kurtulabilirsiniz. Bu işlem için güzellik salonumuz içinde özel bir bölüm hazırlanmıştır. Bu özel bölüm içinde utanmanıza gerek kalmadan her türlü bölgenize ağda işlemi yapılır. Bölgesel & tüm ağda çeşitlerimiz içinde birçok bölge yer alır.

Bölgesel ağda yaptırmak istiyorsanız güzellik merkezimiz içinde koltuk altı, bacak, genital bölge, kollar, eller, ayaklar gibi bölümlere ağda yaptırabilirsiniz. Bunları tek tek hizmet biçiminde almanız mümkün olduğu tüm ağda yaptırmanız da mümkün olmaktadır. Tüm işlemler için size özel ağda ve temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bölgesel & tüm ağda işlemleri sırasında odada sizden başka kimse olmayacaktır. Bu işlemler için tüm çalışanlarımız hijyen kurallarını uygun davranmakta, eldiven takmaktadırlar. Ağda işlemleri yaptırmak için uygun zaman için randevu almanız önemli bir uygulamadır.