Menü

Brushlight

Brushlight

 

Güzellik merkezimizde uzman ekiplerimiz tarafından verilen saç hizmetlerinden birisi de brushlight hizmetidir. Bu hizmetimizde amaç saçlara ışıltı katmaktır. Bu hizmet ile saçlarınız doğal bir ışıltıya ve renge sahip olacaktır. Saçlarınızın boyalı görünmesi istemiyor, doğal bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti alan müşterilerimiz firmamızdan mutlu bir biçimde ayrılmıştır. Bu hizmette öncelik olarak saçın kendi rengine göre boyama yaptığımız için doğallık ön planda olacaktır. Doğal renkleri seven kişiler için Brushlight işlemi uygun bir işlem olacaktır.

Saçlarda Doğal Esintiler

Ana merkezi Tarabya’da yer alan güzellik merkezimiz içinde yalnızca kadınlara değil erkeklere de hizmet verilmektedir. Merkezimiz içinde erkekler için saç, sakal boyama, damat traşı gibi hizmetler yer almaktadır. Güzellik ve kuaförlük merkezimiz içinde kadınlar için ise çok daha fazla hizmet yer almaktadır. Makyaj, saç, el ve ayak bakımı gibi hizmetlerimiz bayanlar için yapılmakta olan işlemler arasındadır.

Güzellik merkezimiz içinde yapılan tüm işlemler için özel ürünler kullanılmaktadır. Firmamızda saçlarınıza bir zarar gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ekiplerimiz alanında yetkin kişilerden oluştuğu için bakım hizmetlerimiz sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimiz için randevu almanız ve o şekilde işlem yaptırmanız gerekir. Online randevu sistemimiz bulunmaktadır. Güzellik merkezimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilir, bu hesaplar sayesinde merkezimiz içinde yer alan yeniliklerden ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz.