Menü

Dekolte (Kar Yanığı)

Dekolte (Kar Yanığı)

Estetik açıdan son derece önemli olan dekolte (kar yanığı) cildin koyulaşması için solaryum cihazlarıyla oluşturulur. Hijyenik koşullarda kar yanığı bronzluğunu cildinize istediğiniz ölçüde uygulayabiliriz.

Cilt koyulaşması için, solaryum en etkili uygulamalar arasında yer almaktadır. Kar yanığı özellikle kış mevsiminde beyaz tenli bay ve bayanların tercih ettiği tonlar arasındadır. Cilt koyulaşması isteğiyle solaryum cihazlarımız kullanılanılır. Solaryum yapıldıktan sonra, bakım sürecinin gerekliliğini de söylememiz gerekiyor. Son derece ileri teknoloji cihazlara sahip olduğumuzu ve işlemlerinizi en kısa süre içerisinde gerçekleştirdiğimizi de eklememiz gerekiyor. Solaryum uygulamalarımızdaki ekonomik fiyatlarımız da, ekstra tercih nedenlerimizden biri olmaktadır. Kaygı duymanızı gerektirecek hiçbir neden bulunmamaktadır. Sağlıklı koşullarda solaryum yöntemiyle birlikte, cildinizi koyulaştıracak ve estetik bir görünüm kazandıracağız.

Kar Yanığı Solaryum

Acemi ve bilinçsiz yapılan her solaryum uygulamasının, sağlığı ciddi tehlikelere atabileceğini unutmamanız gerekmektedir. Dekolte (kar yanığı) solaryumla birlikte cildinizi koyulaştırabilir, harika bir görünüm kazanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti esaslı bir çalışma prensibimiz bulunmasından dolayı, asla pişman olmayacak ve mutlu, sağlıklı bir şekilde ayrılacaksınız. Siz sevgili müşterilerimiz için uyguladığımız ekonomik politika, bütçenizi sarsmayacak bir uygunluktadır. Piyasa koşullarında bulunmayacak bir hizmete sahip olduğumuzu ve bizleri tercih etmeniz sonucunda ayrıcalıklı olduğunuzu belirtmeliyiz.

Cildinizin koyulaşması ve estetik bir görünüm alması için solaryum yöntemiyle işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Randevu ve ilgi için bize mesai saatlerimizde ulaşabilirsiniz.