Menü

Dip Boyası

Dip Boyası

 

Güzellik merkezimiz 1996 yılından beri piyasa içinde yer alan, kaliteli işleri ile öne çıkan bir merkezdir. Merkezimiz müşteri odaklı çalışma prensibine sahip bir güzellik merkezidir. Güzellik merkezimizde amaç kadınları güzel, kendine güvenli bir hale getirmek kendileri ile barışmalarını sağlamaktır. Bir kadının aynaya baktığı anda kendiniz beğenmesi tüm hayatını etkileyecektir. Özgüveni yüksek bir kadının en önemli silahı bu duygu olacaktır. Güzellik merkezimizde saç ile ilgili birçok farklı hizmet verildiği için isteğinize uygun bir işlem yaptırmanız mümkün olacaktır. Saçın kişilerin yüzüne, ten rengine ve vücuduna uygun olması, kusurlarını kapatıcı olması gerekir.

 

Uzun Süre Kalıcı ve Doğal

 

Merkezimiz içinde kadınlar için en büyük sorunlardan birisi olan dip boya hizmeti en iyi şekilde yapılmaktadır. Dip boya çoğu kuaförün beceremediği bir işlemdir. Özellikle saçın doğal renginin kahve olduğu ve üzerine açık renklerde boya yapıldığında kısa süre içinde saçın dip boyası gelmektedir.Bu görünüm saçı kötü bir hale sokmakta, biran önce dip boya işleminin yapılması gerekmektedir. Bunun için de saçın boyası ile dip boyasının aynı renkte olması gerekir.

Çoğu kuaför dip boyası olara yaptığı boyanın rengini ayarlayamamakta, ortaya iki farklı renk çıkmaktadır. Böyle bir sorunla karşılaşmamak adına güzellik merkezimizi arayabilir ve dip boya için randevu alabilirsiniz. Online randevu sistemimizi tercih ederek kolay bir biçimde randevu alabilirsiniz. Firmamıza telefon ile de ulaşabilirsiniz.