Menü

Keratin (Düzleştirme)

Keratin (Düzleştirme)

 

Güzellik merkezimiz Tarabya ve Sarıyer’de hizmet vermektedir. Bu iki şubeden birisinden randevu alarak bakım hizmeti alabilirsiniz. Saç için hizmet alacaksanız koleksiyonumuza göz atarak yaptığımız saç modellerini, kesimlerini ve boya modellerini görebilirsiniz. Genç kişilerden oluşan ekibimiz sizlere sıcak bir ortam sunmaktadır. Arkadaş ortamında olduğunuz kadar rahat edeceğiniz güzellik merkezimizde işlemleriniz yapılırken ekiplerimizle sohbet edebilir bir yandan da kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Genel güzellik tüyoları hakkında da firmamızda yer alan deneyimli çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Güzellik ve kuaförlük merkezimizde erkek ve kadın bölümleri bulunur. Eşinizle birlikte gelerek zaman kaybetmeden bakım işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Keratin( düzleştirme) işlemi kadınlar için verdiğimiz saç bakım hizmetleri arasında yer almaktadır. Bu işlem çok az yerde yapılan bir işlemdir ve güzellik merkezimiz içinde yapılacak bu işlemden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde ekiplerimiz sizlere anında yardım etmekte, istediğiniz modeli yapana kadar ek ücret talep etmeden işlemler yapmaktadır.

 

Yeni Nesil Düzleştirme

 

Keratin( Düzleştirme) işlemi genel olarak yeni nesil düzleştirme işlemi olarak yapılan bir işlemdir. Bu işlem için özel keratin bakım ürünleri kullanılır. İthal ettiğimiz ürünler arasında yer alan bu bakım kremi uzun süreli kalıcı etki sağlamaktadır. Keratin ile bakım yapılmadan önce güzellik merkezimiz içinde saçınız incelenmekte, sonrasında bakım uygulanmaktadır. Bu işlem ile saçlarınız hiçbir zarar görmeden bakım görecektir. Saçlarınızın inceldiğinden şikayet ediyorsanız bu bakım tam size göre olacaktır.