Menü

Kirpik ve Kaş Boyama

Kirpik ve Kaş Boyama

 

Tarabya’da 10 yıldır güzellik hizmeti veren merkezimiz müşterilerini odak merkezi haline getirmiş, kaliteli çalışanlara sahiptir. Uzman, güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde bakım hizmetinizi alırken bir yandan da keyifli zaman geçirme şansını elde edebilirsiniz.

Günlük bakım ile ilgili çalışma arkadaşlarımızdan bilgi alabilir, sohbet edebilir, çayınızı içerken dergilere göz atabilirsiniz. Şık ve rahat ortamı ile sosyal bir ortam haline gelen güzellik salonlarımız erkeklere de hizmet vermektedir. Böylece siz bakım işlemlerinizi yaptırırken erkek arkadaşınız ya da eşinizin sıkıntı içinde beklemesine gerek kalmayacaktır. Erkekler için saç boyama, traş olma gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Güzellik merkezimiz içinde kadınlar için saç, makyaj, bakım gibi bölümler bulunur. Her bölümde farklı ekipler görev alır. Kirpik& kaş boyama işlemlerini güzellik merkezimiz içinde makyaj alanında uzman kişiler yapmaktadır.

 

Kaş ve Kirpik Seyrelmesi Artık Sorun Değil!

 

Kaş ve kirpiklerinizin seyrek olmasından şikayetçi olabilirsiniz. Kaş ve kirpik ektirmek ise hem maddi açıdan sizi zorlayacak hem de zaman yaratmanıza sebep olacaktır. Kalın kaşlardan hoşlanıyorsanız kaş boyama işlemleri ile bu görünüme kavuşabilirsiniz. Güzellik merkezimiz içinde en çok doğal görünüm tercih edilmektedir. Kaşlarınız için özel, doğal boyalar tercih edilmekte ve özel kalemler ile kaşlarınız boyanmakta, içleri doldurulmaktadır. Kirpikler içinde aynı şekilde özel işlemler uygulanmaktadır. Kirpik&kaş boyama işlemleri için güzellik merkezimiz her gün hizmet vermektedir. Dilediğiniz gün için randevu alabilirsiniz.