Menü

Pedikür

Pedikür

 

Manikür ve pedikür işlemleri güzellik merkezimizde el ve ayak bölümü içinde yer alır. Bu işlemler ile el ve ayakların bakımlı olması sağlanır. Bu işlemlerden faydalanabilmek için güzellik merkezimize ait iletişim kanallarından randevu almanız gereklidir. Bu işlemler için online sitemizi kullanabilirsiniz. Randevu almak çok kolaydır. Bunun için online randevu linkine tıklamalı, orada karşınıza çıkacak formu doldurmalısınız. Bu işlemle uğraşmak istemiyorsanız merkezimizin müşteri danışma hattına ulaşabilir, oradan kendinize uygun gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Müşteri danışma hattımıza gün içinde ulaşabilirsiniz. Güzellik merkezimiz haftanın her günü açıktır. Sabah mesaimiz 08:00’de başlamakta akşam ise 21:00’a kadar devam etmektedir.

 

Bizimle Ayaklar Yumuşak Ve Bakımlı!

 

Tüm hizmetlerimiz için günün büyük bir kısmında emek harcayan tasarım ekibi çalışanlarımıza da online sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz.

Güzellik merkezimiz içinde manikür, pedikür, eldivenli manikür ve pedikür işlemleri yapılmaktadır. İşlemlerin tamamı hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. Pedikür ayak bakımı için kullanılan bir terimdir. Pedikür sayesinde ayaklarınız günün her saati bakımlı olacaktır. Pedikür işlemimiz sonrasında ayak tırnaklarınıza bakım kremleri sürülmekte, istediğiniz renkte bir oje de kullanılmaktadır. Pedikür işlemi sayesinde kendinizi çok daha özel hissedeceksiniz. Güzellik merkezimiz özenle hazırlanmış, müşterilerimizin rahat edeceği biçimde dizayn edilmiştir. Hizmetlerimiz arasında erkekler için özel hizmetler de yer almaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için kadın ya da erkek fark etmeksizin randevu almanız önemlidir.