Menü

Saç Bakımı

Saç Bakımı

 

Her kadının belirli aralıklar ile saç bakımı yaptırması gerekir. Saçlar günlük hayatta birçok etken yüzünden zarar görmektedir. Yağmur, kar gibi hava olayları saçlara zarar vermektedir. Bununla birlikte sigara dumanı ve benzeri etkenlere maruz kalan saçlarda zarar görmektedir. Bu saçların düzenli olarak bakımı yapılmaması halinde saçlar zarar görecektir. Bunun için güzellik merkezimizden kendinize uygun bir saatte randevu almalı, saç bakımınızı aksatmamalısınız.

 

Bakımda Doğal Ürünler

Neredeyse her kadının evinde fön makinesi, maşa gibi makineler bulunur. Bu ürünleri günlük olarak her kadın kullanır. Bu ürünlerin düzenli biçimde kullanımı da saçları yıpratmakta, saç tellerine zarar vermektedir. Saçların böyle durumlarda düzenli biçimde kesiminin yapılması gerekir. Bu şekilde kırıkları almak aynı zamanda saçın sağlıklı bir biçimde uzamasını da sağlayacaktır. Saç kırıkları saçın uzamasını önlemektedir. Güzellik merkezimizde bu işlemleri her ay yaptırabilirsiniz. Aile sıcaklığında olan güzellik firmamızda çalışan herkes güler yüzlüdür. Güzellik merkezimizde alacağınız saç bakımı hizmeti ile saçlarınız her an parlak, sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır.

Saçlarınıza düzenli olarak boya yaptıran birisi iseniz bu durumda saç bakımınızı daha sık aralıklarla yapmanız gerekir. Boya saçı en çok yıpratan unsurlardan birisidir. Saç tellerinin zayıflaması, kopması, saç dökülmesi ve uzamaması gibi problemlerin tamamı yapacağınız saç bakımları ile birlikte son bulacaktır. Bunun için güzellik merkezimiz içinde özel bakım kremleri, özel saç serumları kullanılmaktadır.