Menü

Hakkımızda
Hakkımızda

Bay ve bayanlar için, genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte 1996 yılından bu yana Tarabya'da hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

...Saç ve bakım konusunda yeni bir döneme hazır mısınız?

Bizden önce ve bizden sonra yaşayacağınız fark sizleri de şaşırtacak! İlgi çekici bir güzelliğe erişmek, bakımlı görünmek, kişisel danışmanınız ile birlikte yüz hatlarınıza uygun kesim ve boyama işlemleri ile gerçek çekiciliğe erişeceksiniz.

Saç Kesim, Boyama

Risksiz yol! Saç yapınıza zarar vermeden yapılan boyama ve kesim işlemleri yüzünüze en uyumlu modeli seçerek başlar. Fön konusunda ısısı saça zarar vermeyen nitelikli ithal ürünler kullanılır. Boyama işlemi öncesi ve sonrası bakım ile uzun süre kalıcılık ve canlılık sağlanır.

Bayanlar Odessa İle Işıldar!

Bir kadının hatlarına uygun muazzam değişkenlik! Popüler saç modelleri ve saç trendlerini takip eden ekibimiz sizin için modern yorumlar sunar.  Stil tavsiyesi ile tarzınızı baştan yaratabilir, var olan tarzınızı özgün hale getirebiliriz.

Beyler

Tabii ki beyler için de varız! Kendi içine tam olarak ne karar yakışıklı olduğunu vurgulamak isteyen herkese kendini iyi hissettirecek özellikte hizmetlerimiz bulunuyor. Sevgili beyler için uyarlanmış olan hizmetlerimiz bakımın en önemli anahtarıdır.

Moda Bizden Onay Alır!

Düzenli, hijyenik, yenilikçi! 30 kişiden oluşan ekibimiz modayı yakından takip eder, üstelik en son çıkan kaliteli ürünler ile hizmet verme hedefimize ayak uydurmayı mükemmel şekilde başaran ekibimiz, müşteri isteklerini kavrar, fikirleri ile daha net bir yaklaşım sergiler.

Müşteriler ile güler yüzlü bir diyalog kurmak, her seferinde güçlenen bağlara neden olur. Müşterimiz zaman içinde daha iyi tanınır ve artık iç güdüsel olarak iletişim kurulmaya başlanır. Başarımızın nedenleri arasında güler yüzlü müşterilerden alınan enerji yatar.

Hizmet Alanlarımız İle Odessa Gücü!

Disiplinli çalışan ekibimiz, saç kesim, boyama, fön, ombre gibi hizmetler dışında, kaş-kirpik boyama, kaş alma, manikür, pedikür, ağda, el- ayak bakımı, profesyonel makyaj olmak kaydı ile güzellik konusunda tüm hizmetler için deneyimlidir.

Her gün 08.00 ile 21.00 arasında hizmetinizdeyiz... Pazar günü, çalışma saatlerimiz 20.00'da son bulmaktadır.